Wyszukaj mieszkanie w Bielsku. Mielec i okolice.
września 27

Kiedy wykańczasz , masz już drzwi i okna czas pomyśleć o dekoracji tych ostatnich właśnie. Dekoracja okien to bowiem najszybszy sposób aby nadać szyk, styl i elegancję nowo wykończonym pomieszczeniom. Podstawową czynnością jest jednak zakupienie karniszy lub rolet, a następnie wybór produktów takich jak firanki i zasłony. O ile po dobór “wieszadła” należy udać się do sklepu gdzieś w okolicy, o tyle zakup firan nie wymaga już takiego wysiłku. Mowa tu oczywiście o sklepie internetowym (lub jak kto woli - dom sprzedaży wysyłkowej) w którym zaopatrzyć się można od firan i zasłon (zarówno firany metrażowe jak i w komplety firan) po obrusy, bieżniki czy serwetki.

Firany sklep internetowy F.H.U. “AGA” oferuje szeroki asortyment artykułów do dekorackji okna i wystroju wnętrza. Są to przede wszystkim firany i zasłony pochodzące od renomowanych producentów w Polsce takich jak WISAN S.A. czy FIRANKA SP. Z O.O..

Przykłady firanek:
1.Firanka gotowa o biało-żółtej kolorystyce. Boki i lambrekin uszyte osobno na uniwersalnej taśmie marszczącej. W komplecie dwa wiązania.
2.Efektowna firanka z lambrekinem wykonana z woalu w kolorze ecru, obszyta elegancką koronką gipiurową. W komplecie gipiurowe zawieszki do zasłon.
3.Przepiękna firanka wykonana z białego woalu, idealnie pasująca zarówno do okna pokojowego - jako firanka krótka, a także do okna kuchennego.
4.Klasyczna firanka o wzorze wypukłym z przędzą nabłyszczaną, uszyta na taśmie marszczącej 1:2. Firanka idealnie pasuje zarówno do okna pokojowego, jak i kuchennego

Kupując firany w naszym sklepie - masz pewność, że towar jest najwyzszej jakości,
bez bez skaz i w 100% zgodny z opisem. Nasza przesyłka dotrze do Ciebie - bierzemy za to pełną odpowiedzialność, kupujesz zatem towar z pewnego źródła, w legalnie działającej firmie.
Zapraszamy na zakupy!

Pełna oferta naszej firmy w skrócie to:
firany gotowe firany metrażowe- krótkie i długie, komplety firan - pokojowe,balkonowe i salonowe w różnych rozmiarach - jednym słowem “firany jak marzenie”.
Na uwagę zasługują także firany i komplety kuchenne, a także popularne firany dziecięce.
Ponadto oferujemy obrusy, bieżniki, serwetki oraz komplety pościelowe.

Podobne artykuły

written by \\ tags: , , ,


Comments are closed.